Roční správa webu a aktualizace obsahu webových stránek

Určitě víte, že komunikace prostřednictvím sítě Internet není zcela bezpečná a že přenášené údaje mohou být napadeny nebo ztraceny a že existují či mohou existovat určité aplikace, prostřednictvím kterých mohou třetí osoby získat přístup ke koncovému zařízení zákazníka, resp. k informacím a datům, jež nejsou veřejně přístupná. Web postupně zastará a přestane fungovat na 100 %.

Tato správa obsahuje:

Díky aktualizacím vám web vydrží déle. Několik málo let neaktualizovaný web je nejen z marketingových, ale hlavně bezpečnostních důvodů zastaralý.

Proto každému doporučuji se webu věnovat pravidelně a neustále jej aktualizovat a vylepšovat. Web vám bude lépe a déle sloužit. Navíc tento přístup bude nakonec celkově výhodnější.

Jaká je životnost (ne)aktualizovaného webu?

Obecně se říká, že životnost webu je zhruba 5 let. Když se o svůj web nebudete starat, postupně bude čím dál těžší na něm cokoliv změnit až nakonec to přestane úplně fungovat. Pak vám nezbyde nic jiného než udělat úplně nový redesign webu.

Životnost neaktualizovaného webu je tedy jen pár let. Bez aktualizací WordPressu, pluginů, knihoven a kódu stránek, vám postupně vše přestane fungovat.

Cena správy webu

Proto, aby se snížila pravděpodobnost takových problémů, je možné se domluvit na roční aktualizaci vašeho webu za paušální cenu 3800 Kč/rok nebo 400 Kč/měsíc.

Pravidelný rozvoj stránek

Tvorbou webových stránek starost o web nekončí. Naopak, spuštěním webu teprve všechno začíná. Součástí webdesignu je i následná správa a aktualizace webových stránek. Nabízím jednorázové i pravidelné aktualizace webových stránek.

Aktualizace obsahu webových stránek

Starý a neaktuální obsah může potenciálního zákazníka znechutit natolik, že ho ztratíte. Co si pomyslíte o webu, který obsahuje neaktuální a staré informace? Určitě nic lichotivého. Proces aktualizace stránek někteří klienti berou na sebe a aktualizují si stránky sami (například pomocí redakčního systému WordPress). Ale často je jednodušší využít profesionálních služeb, kde máte zaručeno, že nedojde k poškození kódu neodborným zásahem. Navíc drobné aktualizace můžete mít již do 2 hodin. Zaručuji, že se upravené stránky budou zobrazovat správně a bez chyb.

Proč aktualizovat obsah webových stránek?

Čím častěji aktualizujete, tím bude častější indexace vašich stránek roboty vyhledávačů, jako jsou Google, Seznam a další. Díky tomu můžete získat lepší výsledky ve vyhledávání. Aktualizací se myslí především:

Cena aktualizace webu

Proto, aby se snížila pravděpodobnost takových problémů, je možné se domluvit na roční aktualizaci vašeho webu za paušální cenu 1500 Kč/h.

Líbí? Pošlete to do světa. Díky