Poradenství

Pomohu vám najít slabá místa, zlepšit ovládání a úspěšnost vašeho webu.

CHCI SE OBJEDNAT NA KONZULTACI

Kdy vám mé poradenství pomůže?

Řešíte, že web vydělává málo nebo vůbec. Potřebujete se poradit, jak ho zlepšit. Připravujete nový web nebo internetový obchod. Zvažujete redesign webu. Nebo prostě web jinak nesplňuje vaše očekávání.

Co v rámci konzultace řeším nejčastěji?

Jak konzultace probíhá?

Konzultace probíhají on-line přes Skype (případně po telefonu nebo osobně). Z konzultace nedělám písemný záznam.
Cena konzultace: 500 Kč za každou započatou čtvrthodinu.

Informace k poradenství:

Co dostanete?

Poradím vám tak, aby váš web lépe fungoval. Zvýšil se jeho potenciál. Odlišil se od konkurence. Byl bez velkých chyb. Prostě aby web dělal lépe to, co od něj čekáte.

Doporučují mě

Z mých referencí si můžete udělat představu o mém přístupu a jak konzultace bude probíhat. 

Alena Mudrochová, prodejce tradičních dřevěných hraček, o spolupráci se mnou napsala: Oceňuji aktivní komunikaci s panem Lukášem Vikem. Přesvědčil mě o tom, že ho práce nejenom baví, ale také jí rozumí. Správnými otázkami se snaží porozumět klientovi a pochopit jeho vizi. Pan Vik mi poskytl poradenství při výstavbě mého webu Dřevohračka. Určitě bych ho doporučila dalším klientům.

Marian Kadlec, projektový manažer webových projektů a UI/UX designér, o spolupráci se mnou napsal: Spolupráce s Lukášem je vynikají a příkladná. Zpracování je na vysoké úrovni, stejně jako ochota a profesionální přístup. Lukáše mohu jen doporučit.

Poptávka poradenství

Máte-li zájem navázat se mnou spolupráci, prosím, kontaktujte mě. Za svou práci ručím svým jménem a vím, že kvalitně odvedená práce je tou nejlepší reklamou. I proto na každé zakázce pracuji na 100 % a můžete se na mě spolehnout.

CHCI SE OBJEDNAT NA KONZULTACI
Líbí? Pošlete to do světa. Díky