Mgr. Lukáš Vik

Jsem webdesignér - webový grafik na volné noze specializuji se na několik souvisejících činností. Kromě originálního návrhu webových stránek zajišťuji kompletní tvorbu webů: webdesign, kódování webových stránek z návrhu, SEO optimalizace, copywriting, tvorba e-shopů a aplikací na míru aj.

Doporučení

"Velmi oceňujeme především kvalitní komunikaci při tvorbě prezentace, asistenci při jejím spuštění a správě, kreativní zpracovávání průběžných návrhů a včasné plnění smluvených termínů. Spolupráci s Lukášem Vikem vřele doporučujeme"

www.cobb-grily.cz

 

Lukáš Vik - grafik, webdesignér a vydavatel elektronických knih

Máte zájem o spolupráci?

Za svou práci ručím svým jménem a věřím, že kvalitně odvedená práce je tou nejlepší reklamou. I proto na každé zakázce pracuji na 100 % a můžete se na mě spolehnout. Zajistím vám kompletní webové stránky nebo e-shop s maximálním efektem - reference. Mým cílem je pro Vás optimalizovat poměr cena - kvalita webu. Dlouhodobě spolupracuji se spolehlivými profesionály ve svých oborech.

Přehled nabízených služeb:

  •         Tvorba loga a ikon – vytvoření loga včetně logomanuálu pro menší firmy 12.500 Kč
  • Webdesign – tvorba webů + grafický návrh webových stránek 15.000 Kč.
  • Kompletní vydání elektronické knihy od 4.400 Kč
  •         Analýzy, konzultace a audity – cena 1000 Kč / hod  

Profesní úspěchy a milníky, vlastní projekty

Odborná školení

Pracuji s Adobe Creative Suite

Soutěže a ocenění

Vybrané reference

*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Pokud vyplníte telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.

 

Kam dál

Chcete vytvořit kvalitní webdesign nebo Vás zajímá tvorba webových stránek? Vytvořím pro Vás přehlednou strukturu webu s ohledem na SEO optimalizaci. Zavolejte nebo napište a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Telefon: 736 212 836

Email: webdesign@artamira.cz

Kontaktní formulář

 

© 2007-11 Mapa webu | English, RSS RSS, Facebook Facebook, Linkedin Linkedin, Na volné noze, Členem UGD, Spolupráce s programátory z Artamira webdesign studio.