Chcete kvalitní web?

Webové stránky jsou mocný a přitom levný nástroj propagace. Ať už je cílem webové stránky prodávat, nabízet služby nebo jen informovat, nepodceňte kvalitu návrhu. Webové stránky přece jen něco stojí a tato investice by se vám měla vrátit.

Potřebujete pomoci vytvořit webové stránky, nebo poradit s webem?
Kontaktujte mě  rád vám pomohu. Nyní prvních 30 minut úvodní konzultace ZDARMA.

Doporučení

"Velmi oceňujeme především kvalitní komunikaci při tvorbě prezentace, asistenci při jejím spuštění a správě, kreativní zpracovávání průběžných návrhů a včasné plnění smluvených termínů. Spolupráci s Lukášem Vikem vřele doporučujeme"

www.cobb-grily.cz

Příklad ceny webu

1. Originální webdesign

- příprava projektu
- návrh úvodní stránky
- návrh typových podstránek
- připomínkování, úpravy
- tvorba struktury a navigace
- definování typografie webu

7.800 Kč

2. Převedení do funkční podoby

- řezání grafiky pro programování
- zpracování návrhu do XHTML
- příprava CSS
- kontrola zobrazení v prohlížečích
- kontrola validity kódu
- tvorba webu dle požadavků SEO
- příprava šablon pro redakční systém

3.300 Kč

3. Implementace redakčního systému

systém Artamira CMS, je produktem stabilní techhnologické společnosti Artamira webdesign studio, v tomto balíčku obsahuje: 
- modul statických stránek
- naplnění 5 stránek
- modul fotogalerie
- modul SEO optimalizace

Cena celkem 13.900 Kč

Tvorba úspěšných webových stránek

Pokud plánujete nový web je z hlediska jeho úspěšnosti důležité vědět jaké cíle má splňovat. Poté se pobavíme o způsobu jak jich dosáhnout. Na základě toho se vytvoří web, který by měl co možná nejvíc napomáhat ke splnění definovaných cílů.

Tvorba kvalitního webu. Jak?

Klíčem k úspěchu je tvorba webových stránek s ohledem na vyhledavače a hlavně na Vaše zákazníky. Web je musí zaujmout a motivovat k akci (motivovat k dosažení Vašich cílů). Podívejte se na nejdůležitější vlastnosti nového webu:

Nenechte si udělat špatný web.

Špatný web je pro Vás horší vizitka než žádný web. Nejlevnější v případě webových stránek zdaleka neznamená nejlepší!

Orientační ceník

Celý ceník je spíše orientační. Vždy záleží na konkrétním webu a Vašich požadavcích (náročnost zakázky, konkrétnost požadavků, kvalita a kvantita připravených a dodaných podkladů, množství připomínek a korekcí apod.). Ceny odpovídají středně složitému webu. Chcete-li web složitější a rozsáhlejší budou vyšší, chcete-li web jednodušší nebo máte připravené velmi kvalitní podklady, cena bude nižší.

Webové stránky
Tvorba jednoduché jednostránkové prezentace jako např. zde: http://www.stylbyt.cz/.   cena od
7.900 Kč
Dynamické webové stránky s redakčním systémem pro živnostníky a menší firmy
Tento typ webové prezentace si můžete spravovat a aktualizovat sami. Ty to weby většinou dělám sám. Má práce zahrnuje konzultace a poradenství, přípravu wireframů až po samou tvorbu designu www stránek a jeho převedení kódováním do CSS šablony. Ukázka webových stránek např. zde: http://www.floorplans.cz/ cena od
21.000 Kč
Kompletní tvorba internetového obchodu 
Tento typ zakázek vyžaduje zapojení více profesionálů. Má práce především spočívá v konzultacích, poradenství, přípravě statických wireframů, tvorbě designu eshopu a jeho převedení do CSS šablon. Ukázka eshopu např. zde: http://www.databook.cz/  cena od
45.000 Kč
Copywriting
Při tvorbě obsahu pro weby spolupracuji s několika copywritery. Tvorba čtivého a přesvědčivého textu optimalizovaného na daná klíčová slova od specialisty výrazně pomůže prodat vaše produkty.
900 Kč/NS
Korektury dodaných textů a optimalizace textu na daná klíčová slova 760 Kč/NS
Plnění stránek obsahem, vícepráce
Plnění webových stránek obsahem obstarávají brigádníci (texty a obrázky atd.), sazba za stránku 450 Kč
Je-li potřeba řešit práci mimo rozsah dohodnutého zadání, moje hodinová sazba je 600 Kč

Platby navrhuji platit zálohově – jednotlivé kroky budou vypracovány po uhrazení dohodnuté zálohy. Výši záloh domluvíme během úvodních jednání.

Nejsem plátce DPH. 

Kam dál

Chcete si nechat udělat nový web nebo předělat stávající? Zavolejte nebo napište a domluvíme si nezávaznou schůzku, kde probereme, jak Vám mohu efektivně pomoci.

Telefon: 736 212 836

Email: webdesign@artamira.cz

Kontaktní formulář

 

© 2007-11 Mapa webu | English, RSS RSS, Facebook Facebook, Linkedin Linkedin, Na volné noze, Členem UGD, Spolupráce s programátory z Artamira webdesign studio.