Služby

Doporučení

"Velmi oceňujeme především kvalitní komunikaci při tvorbě prezentace, asistenci při jejím spuštění a správě, kreativní zpracovávání průběžných návrhů a včasné plnění smluvených termínů. Spolupráci s Lukášem Vikem vřele doporučujeme"

www.cobb-grily.cz

Webdesign a tvorba www stránek Cobb grily

navrh

Tvorba webových stránek

Tvorba www stránek od jednoduché jednostránkové prezentace přes dražší tvorbu webu na WordPressu. Kompletní redesign stávajících webových stránek a e-shopů, po pečlivé přípravě projektu.

Tvorba webových stránek
navrh

Kompletní tvorba loga

Navrhnu Vám profesionální logo pro firmu včetně logomanuálu, ukázkami aplikace loga a textovou obhajobou. Pomohu Vám nastartovat a dále rozvíjet image Vaší firmy a její nové identity.

Tvorba webových stránek
Návrh webových stránek

Webdesign webových stránek na míru

Navrhnu Vám stránky šité na míru Vašim potřebám - Vašim zákazníkům. Tvořím přehledné webové stránky a e-shopy, kde se budou návštěvníci dobře a rychle orientovat. 

Webdesign webových stránekmm
navrh

Tvorba internetového obchodu

Kompletní tvorba e-shopu od pečlivé přípravy projektu po návrh a kódování e-shopu s administrací až po složitější a rozsáhlejší webové stránky a projekty. Redesign stávajících e-shopů, poradenství i analýzy.

Tvorba webových stránek
SEO optimalizace stránek

Webové konzultace

Potřebujete oživit Váš projekt na internetu? Pečlivě se připravím a budeme se věcně bavit co by šlo udělat pro jeho ještě větší úspěšnost.

SEO optimalizace stránek
 

 

Kam dál

Vytvořím Vám webdesign webových stránek s důrazem na dobrou použitelnost a maximální efekt. Chcete vytvořit kvalitní webdesign nebo Vás zajímá tvorba webových stránek? Zavolejte nebo napište a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Telefon: 736 212 836

Email: webdesign@artamira.cz

Kontaktní formulář

 

© 2007-11 Mapa webu | English, RSS RSS, Facebook Facebook, Linkedin Linkedin, Na volné noze, Členem UGD, Spolupráce s programátory z Artamira webdesign studio.