Služby

Doporučení

"Velmi oceňujeme především kvalitní komunikaci při tvorbě prezentace, asistenci při jejím spuštění a správě, kreativní zpracovávání průběžných návrhů a včasné plnění smluvených termínů. Spolupráci s Lukášem Vikem vřele doporučujeme"

www.cobb-grily.cz

Webdesign a tvorba www stránek Cobb grily

navrh

Kompletní tvorba loga

Navrhnu Vám profesionální logo pro firmu včetně logomanuálu, ukázkami aplikace loga a textovou obhajobou. Pomohu Vám nastartovat a dále rozvíjet image Vaší firmy a její nové identity.

Tvorba webových stránek
Návrh webových stránek

Grafický návrh webových stránek

Navrhnu Vám stránky šité na míru Vašim potřebám - Vašim zákazníkům. Tvořím jednoduché a přehledné webové stránky, kde se budou návštěvníci okamžitě orientovat. Všude se dostanou na 2-3 kliky.

Webdesign webových stránekmm
navrh

Tvorba webových stránek

Kompletní tvorba www stránek od 7.900 Kč za jednoduché jednostránkové prezentace přes dražší tvorbu webu s administrací až po složitější a rozsáhlejší webové stránky a projekty. Redesign stávajících webových stránek a e-shopů, poradenství i analýza webu.

Tvorba webových stránek
 

 

Kam dál

Vytvořím Vám webdesign webových stránek s důrazem na dobrou použitelnost a maximální efekt. Chcete vytvořit kvalitní webdesign nebo Vás zajímá tvorba webových stránek? Zavolejte nebo napište a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Telefon: 736 212 836

Email: webdesign@artamira.cz

Kontaktní formulář

 

© 2007-11 Mapa webu | English, RSS RSS, Facebook Facebook, Linkedin Linkedin, Na volné noze, Členem UGD, Spolupráce s programátory z Artamira webdesign studio.