Doporučení z první ruky

 

 

 


Lukášovu práci jakožto grafika bych rád doporučil všem, kdo ke svému projektu potřebují spolehlivého a přemýšlivého člověka. Na vzájemné spolupráci jsem si cenil Lukášovy samostatnosti a aktivního přístupu. Není jeden z těch, kteří by s rukama složenýma v klíně čekali na zadání, a pak ho otrocky „překreslili" - naopak se umí často a správně ptát, nad požadavky konzultantů i klientů přemýšlí, a přichází se zajímavými nápady. Samozřejmostí je u něj stavovská profesionalita - držení termínů, bezproblémová komunikace a zodpovědnost.

Bc. Lukáš Pítra
specialista na online marketing

 

Lukáš pro nás v rekordním čase vytvořil 2 verze sborníku literární soutěže pro čtečky elektronických knih ve formátu ePub a Mobi. S celkovou spoluprací i Lukášovým přístupem jsem byl maximálně spokojen. Problematice e-knih evidentně po technické stránce velmi dobře rozumí a má v tomto oboru také praktické zkušenosti. Doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
 

"Při tvorbě mých webových stránek pan Lukáš Vik projevil to, čeho si cením i ve svém oboru. Je to: profesionální přístup, pozorné naslouchání představám klienta, ale zároveň i výrazná a osobitá invence, přesnost, rychlost, kreativita a cit pro detail. Pan Vik se kompletně postaral nejen o vlastní webový design včetně tvorby loga a uživatelsky příjemného způsobu editace, ale vyřídil i administrativní úkony spojené s vlastnictvím domény, zajistil pro mne emailovou a analytickou aplikaci a rovněž mi navrhl velmi pěkné vizitky, u nichž následně obstaral jejich výrobu a dodávku na klíč. Jsem upřímně rád, že při hledání mého webdesignéra padla má volba právě na pana Lukáše Vika."

MUDr. Martin Kloud
plastická a estetická chirurgie

 Lukáš Vik pro nás zpracovává e-knihy. Spolupráci s ním mohu doporučit, a to ze dvou hlavních důvodů: 1) Osobní přístup, který je v dnešní době poměrně vzácný; zakázku nejen zpracuje, ale je schopen si o ní s vámi i promluvit, případně doporučit postup, který věci pomůže. 2) Dodržuje termíny, což je zdánlivá samozřejmost, kterou však mnoho firem zrovna nectí :)

Petr Čmerda
nakladatel e-knih DriftBooks
driftbooks.eu

"Velmi oceňujeme především kvalitní komunikaci při tvorbě prezentace, asistenci při jejím spuštění a správě, kreativní zpracovávání průběžných návrhů a včasné plnění smluvených termínů. Spolupráci s Lukášem Vikem vřele doporučujeme"

Ing. Hana Králová
Cobb grily
cobb-grily.cz 

Den po spuštění:

"dostalo se mi prvního komplimentu na naše nové webové stránky od kamaráda (velice úspěšného manažera)."

Ing. Miroslav Křivánek
Floorplans s.r.o. 

 

"Pan Lukáš Vik mi velmi profesionálně připravil a k mé velké spokojenosti na klíč zhotovil nový web. Má firma ASTRO | poradenství má nový účinný nástroj, který jsme s panem Vikem krok za krokem stavěli tak, jak se nový projekt stavět má. Přístupu i pracovnímu nasazení pana Vika se nedá nic vytknout. S člověkem, který téměř nic neví o tvorbě nových webových stránek, měl trpělivost. Vše mnohokrát vysvětlil a své postupy zdůvodnil mě laikovi tak, aby nezůstal ani stín pochybnosti o tom, proč dělá právě tyto kroky. Protože se věnuji manažerskému a osobnímu poradenství, vím, že správný člověk na správném místě je to nejcennější. Mohu vřele pana Vika doporučit s klidným svědomím opravdu každému."

Libor Šulc
manažerské a osobní poradenství

 

Kam dál

Vytvořím Vám webdesign webových stránek s důrazem na dobrou použitelnost a maximální efekt. Chcete vytvořit kvalitní webdesign nebo Vás zajímá tvorba webových stránek? Zavolejte nebo napište a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Telefon: 736 212 836

Email: webdesign@artamira.cz

Kontaktní formulář

 

© 2007-11 Mapa webu | English, RSS RSS, Facebook Facebook, Linkedin Linkedin, Na volné noze, Členem UGD, Spolupráce s programátory z Artamira webdesign studio.